Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Powertrain Simulation - Software Developer (m/f)

Zagreb

Rok prijave:

AVL is the world's largest independent company for development, simulation and testing technology of powertrains (hybrid, combustion engines, transmission, electric drive, batteries and software) for passenger cars, trucks and large engines.

Due to increased demand, we are looking for employees capable of blending in the development environment of large-scale distributed projects.

If you enjoy technical challenges and would like to join the dynamic community of 100+ developers and engineers, don’t hesitate to apply.

Opis posla:

Uvjeti:

  • BSc ili MSc (Računarstvo, Elektrotehnika, Strojarstvo, ...)
  • poznavanje rada u C/C++
  • poznavanje osnovnih načela motora s unutarnjim izgaranjem
  • solidno znanje u matematici i fizici
  • dobro znanje engleskog jezika

Poželjno:

  • poznavanje osnovnih numeričkih metoda
  • poznavanje rada u Python-u
  • poznavanje rada u MATLAB-u /Simulink-u
  • poznavanje sustava za verzioniranje koda (npr. GIT…)

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).