+1
Pošalji prijatelju

Nabavljač (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Končar D&ST d.d.
  • Adresa: Mokrovićeva 8, p.p. 62, 10000 Zagreb

Mi smo izvozno orijentirana tvrtka te za svoj tim tražimo odgovorne i samoinicijativne djelatnike.

Opis posla

Procurement:
- direktno i neposredno radi na poslovima nabavljanja u suradnji s nabavnim timom
- obrađuje zahtjeve za nabavu, upite, ponude, komunikacija sa dobavljačima, organizacija dopreme robe i vođenje potrebne dokumentacije

Sourcing:
- istraživanje tržišta, dobavljača, preispitivanje dobavljača, razvijanje nabavnih strategija, pregovaranje i ugovaranje s dobavljačima, implementacija dogovorenih strategija, pokretanje novog nabavnog ciklusa

Uvjeti

- mag. struke / VSS ekonomske struke
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- prednost poznavanje drugog stranog jezika (njemački jezik)
- sklonost timskom radu

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (izvrsno), Njemački (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- mogućnost dodatne edukacije
- rad u dinamičnom okruženju
- stimulativna primanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

USPOREDITE SVOJU PLAĆU

Prosječna plaća u kategoriji
Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.