+1
Pošalji prijatelju

Konobar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • K pivovari d.o.o.
  • Adresa: Ilica 222, 10000 Zagreb

Mjesto rada:Pivana (K pivovari), Ilica 222

Opis posla:

  • Primanje narudžbi od gostiju te posluživanje hrane i pića po standardima objekta
  • Vođenje brige o stanju zaliha, izgledu hrane i pića koje poslužuje
  • Vođenje brige o pravilnom skladištenju robe te o zalihama potrošnog materijala na skladištu
  • Vođenje brige o točionicima za pivo te obavještavanje nadređenog u slučaju nepravilnosti
  • Vođenje brige o pologu i prometu, te izrada obračuna nakon svake smjene

Uvjeti:

  • SSS ugostiteljskog ili drugog odgovarajućeg smjera
  • 6 mjeseci radnog iskustva na odgovarajućim poslovima
  • Poželjno znanje engleskog jezika
  • Visoka kultura u ljudskim odnosima sa kolegama i gostima

Kontakt:

Ako ste zainteresirani, svoju prijavu i životopis pošaljite do 22.02.2018. putem linka za prijavu.

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

USPOREDITE SVOJU PLAĆU

Prosječna plaća u kategoriji
Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.