+1
Pošalji prijatelju

Unapređivač prodaje za područje središnje Hrvatske (m/ž)

središnja i zapadna Hrvatska

Rok prijave:

  • Caparol d.o.o.

Caparol je jedno od vodećih poduzeća u segmentu građevinskih premaza, diljem Europe.

Opis posla

Zbog unapređenja poslovanja u Hrvatskoj tražimo adekvatnog kandidata za poziciju:

Unapređivač prodaje za područje središnje Hrvatske (m/ž).

Zadaci i odgovornosti:
- istraživanje tržišta i nalaženje novih kupaca
- planiranje vlastitih prodajnih i drugih aktivnosti.
- izrada, dostavljanje i tumačenje vlastitih ponuda
- prezentiranje i terenska prodaja pravnim poslovnim subjektima
- sudjelovanje na sajmovima i drugim promotivnim događanjima
- stalno učenje o proizvodima te usvajanje tehnika prodaje
- edukacija radnika partnerskih tvrtki o načinu primjene materijala

Uvjeti

- od kandidata se očekuju osnovna znanja o graditeljstvu, iskustvo u prodaji, znanja i vještine vezana za korištenje osobnih računala, elokventnost, samoorganiziranost te visoka razina poslovne odgovornosti
- minimalno srednja stručna sprema - građevinski, arhitektonski, kemijski, ekonomski, trgovački smjer
- znanje njemačkog i/ili engleskog jezika je prednost
- MS Office, korisnička razina
- poželjno je radno iskustvo na terenu od minimalno dvije godine u prodaji boja i lakova, fasada ili građevinskih materijala
- sklonost timskom radu
- odgovornost
- komunikativnost i preciznost
- prodajne vještine
- angažiranost
- vozačka dozvola B kategorije

Ukoliko se želite pridružiti našem ambicioznom i uspješnom timu, molimo Vas da dostavite Vaše ponude i životopise najkasnije do 26. veljače 2018. putem linka za prijave.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (prednost), Njemački (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- dinamičan i perspektivan posao u međunarodnom okruženju
- kontinuirano usavršavanje u zemlji i inozemstvu
- stimulativni paket primanja
- ugovor na neodređeno vrijeme, probni rok 6 mjeseci

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.