+1
Pošalji prijatelju

Author Acquisitions Manager (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

IntechOpen je najveći svjetski Open Access izdavač znanstvenih knjiga. Open Access je inovativan model objavljivanja znanstvenih publikacija otvorenog pristupa, u kojem je čitatelju cjelokupan sadržaj besplatno dostupan na internet stranicama. Cilj IntechOpena je od samog početka omogućiti međunarodnoj znanstvenoj zajednici neograničen pristup znanstvenim istraživanjima. U razdoblju od 2004. godine do danas objavili smo više od 3,300 knjiga i 49,100 znanstvenih radova iz područja znanosti, tehnologije i medicine, te radili s više od 107,000 znanstvenih suradnika iz cijelog svijeta.

Među našim autorima nalaze se i dobitnik Nobelove nagrade za fiziologiju ili medicinu 2016. godine Prof. Yoshinori Ohsumi, kao i Prof. Harold W. Kroto, dobitnik Nobelove nagrade za kemiju 1996. godine. Uz Nobelovce u našu mrežu suradnika ubrajamo znanstvenike sa prestižnih Sveučilišta kao što su Harvard, MIT, Stanford, Cambridge, Sveučilište u Tokiju itd.

Opis posla

Uslijed povećanja opsega portfelja znanstvenih knjiga tražimo odgovornu osobu s naprednim poznavanjem engleskog jezika za radno mjesto:

Author Acquisitions Manager (m/ž).

Odgovornosti:
- akvizicija autora znanstvenih radova – privlačenje novih autora, zadržavanje te produbljivanje odnosa sa postojećim autorima
- vođenje autora kroz početni proces objavljivanja znanstvenih radova
- davanje uputa autorima, odgovaranje na njihova pitanja putem e-maila i/ili telefona, a sve u svrhu uspostavljanja uspješne suradnje
- suradnja sa voditeljima izdavačkog procesa sa ciljem pripreme i izdavanja uspješnih znanstvenih knjiga

Uvjeti

Potrebna stručna znanja:
- VSS prirodnog, tehničkog ili ekonomskog smjera
- napredno poznavanje engleskog jezika
- znanja vezana za privlačenje i sticanje novih suradnika, prodajne vještine

Prednost imaju kandidati koji posjeduju neka od navedenih znanja/iskustva:
- iskustvo u poslovima online prodaje i korisničke podrške

Ostali zahtjevi:
- visoka razina samostalnosti u radu

Vještine: proaktivnost, postizanje ciljeva, odgovornost u poštivanju rokova, komunikativnost, prodajne vještine

Pozivamo sve zainteresirane kandidate koji ispunjavaju navedene uvjete da svoju zamolbu i životopis pošalju najkasnije do 26.02.2018. putem linka za prijavu.

Odabrane kandidate kontaktirat ćemo u najkraćem roku.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

Svim zaposlenima nudimo poticajne radne uvjete, profesionalnu i mladu radnu okolinu, razvoj profesionalne karijere.

Vrsta zaposlenja: ugovor na određeno vrijeme, s mogućnošću promjene u stalni radni odnos.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.