+1
Pošalji prijatelju

Agent u službi za korisnike na njemačkom jeziku (m/ž)

Osijek

Rok prijave:

  • Transcom World Wide d.o.o.
  • Adresa: Županijska 21, 31000 Osijek
  • Telefon: 031 226 929
  • Web: https://careers.transcom.com/hr
  • Osoba za kontakt: Kristina Marjanović

Transcom je vodeći specijalist za pružanje različitih usluga pozivnih centara u svijetu. Svaki dan, diljem svijeta, 29,000 stručnjaka korisničke podrške, na 33 različita jezika, pomaže više od 1,5 milijuna klijenata. Oslanjamo se na motivirane ljude koji znaju kako pružiti izvrsno rješenje za svaku situaciju s kojom se klijenti susreću, putem svih dostupnih kanala i u svako vrijeme. Svake godine zapošljavamo tisuće novih ljudi o kojima ovise naši poslovni rezultati.

U našem poslu zaista vrijedi da su ljudi ti koji čine razliku!

Naša vizija:
Biti prepoznati kao globalni prvaci u korisničkom iskustvu (customer experience) s visokim standardom kvalitete usluge koju pružamo.

| stability | professionalism | care | flextime | atmosphere |

Opis posla

- komunikacija s klijentima njemačkog govornog područja
- pružanje podrške korisnicima
- evidentiranje kontakata s korisnicima
- odgovaranje na upite korisnika

Uvjeti

Potrebna znanja i vještine:
- odlično znanje njemačkog jezika
- osnovno korištenje računala

Profil osoba:
- tražimo dinamične, komunikativne, motivirane i proaktivne osobe predane radu i postizanju ciljeva

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju molimo Vas da se prijavite na način da:
- ispunite online prijavnicu (link pri dnu oglasa)

Jezici:

Njemački (izvrsno)

Vještine:

Word, Internet

Što nudimo

- ugodno radno okruženje
- redovita primanja
- sigurno radno mjesto
- stručnu podršku tijekom edukacije i rada
- mogućnost razvoja karijere

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Ostale informacije

Županija rada:

Osječko-baranjska

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.