+1
Pošalji prijatelju

Prodavač (m/ž)

Split, Rijeka, Zagreb, Zadar

Rok prijave:

METRO Cash & Carry Hrvatska kao dio METRO Grupe, jedan je od najuspješnijih veleprodajnih lanaca u svijetu, prisutan u 25 zemalja Europe i Azije, s više od 749 veleprodajnih centara i više od 112.000 zaposlenih. U Hrvatskoj smo prisutni od 2001. s otvorenih 9 veleprodajnih centara, u Zagrebu, Rijeci, Zadru, Splitu, Osijeku, Varaždinu, Puli i Poreču.

Opis posla

Trenutno tražimo:

Prodavača (m/ž) u METRO Cash & Carry, d.o.o.

Posao obuhvaća sljedeće zadatke i odgovornosti:
- poznavanje asortimana
- zaprimanje i propisno skladištenje robe
- izlaganje i prezentacija robe
- prepakiravanje i označavanje robe etiketama
- evidencija isteka rokova
- sudjelovanje u pripremi i izvođenju inventura
- usmjerenost na kupca i komunikacija s kupcima (pružanje informacija kupcima, pomaganje kupcima prilikom posluživanja robe, ukrcaja na kolica i sl.)
- rad na blagajni (skeniranje kartica kupaca, provjera i skeniranje kupljene robe, provjera i vaganje namirnica sa svježih odjela)
- upravljanje viličarom, po potrebi
- održavanje higijenskih standarda

Uvjeti

Od Vas očekujemo sljedeća znanja, iskustvo i vještine;
- minimalno SSS, poželjno radno iskustvo na istim i sličnim poslovima
- poželjno radno iskustvo u izlaganju robe
- odgovornost prema poslu i orijentacija na kupca
- sposobnost prenošenja jasne informacije, taktičnost prema suradnicima i kupcima
- posvećenost timskom radu, prilagodljivost, uslužnost i ljubaznost
- položen tečaj za viličara, higijenski minimum i potrebna sanitarna iskaznica (poželjno, ali nije uvjet)

Za METRO nam trebaju posebne osobe!
Netko s ambicijom, kreativnošću, proaktivnošću i iskrenom željom za izvrsnošću i napredovanjem.

Možete li Vi biti METRO?
Ako ste zainteresirani za navedeno radno mjesto i u tome vidite priliku za vlastiti razvoj i napredak, pozivamo Vas da do 28.02.2018. svoje molbe sa životopisom dostavite putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.