+1
Pošalji prijatelju

Voditelj odjela mesa i suhomesnatih proizvoda (m/ž)

Pula

Rok prijave:

Opis posla

Traži se:

Voditelj odjela mesa i suhomesnatih proizvoda (m/ž) u METRO Cash & Carry VPC Pula.

Vaši zadaci i odgovornosti su:
- planiranje rada zaposlenika i organizacija odjela u skladu s poslovnim potrebama
- implementacija i kontrola prodajnih aktivnosti u suradnji sa svojim timom
- naručivanje, prodaja te izlaganje trgovačke robe iz asortimana pripadajućeg odjela
- kontrola zaprimanja artikla u procesu prijema robe na kvantitativan i kvalitativan način propisan od strane poslodavca
- provjera primljene robe, formiranje operativne procedure rukovanja i smještaja trgovačke robe
- kontrola vođenja evidencije isteka rokova te otpisi robe
- provođenje HACCP i SSOP mjera
- priprema i provođenje parcijalne i godišnje inventure trgovačke robe na zalihi
- poduzimanje svih potrebnih aktivnosti za kontrolu zaliha
- prikupljanje informacija relevantnih za prodaju odjela
- kontakt s dobavljačima, odjelom nabave, a sve u cilju zadovoljenja potreba kupaca vezano uz prodajni proces
- istraživanje i analiza cijena na tržištu te izrada izvješća
- odgovornost za realizaciju postavljenih prodajnih ciljeva
- rješavanje kadrovskih pitanja za svoj odjel (izrada lista prisutnosti, planova godišnjih odmora i rasporeda rada
- briga o zadovoljstvu kupaca i izgledu prodajnog prostora

Uvjeti

Od Vas očekujemo sljedeća znanja, iskustvo i vještine:
- minimalno SSS odgovarajućeg smjera
- minimalno tri godine odgovarajućeg radnog iskustva
- poznavanje engleskog jezika
- dobro poznavanje rada na računalu (MS Word, MS Excel, Outlook)
- orijentiranost prema kupcu i posjedovanje prodajnih vještina
- organizacijske i analitičke vještine
- organiziranost, odgovornost, komunikativnost i spremnost na dodatnu edukaciju
- predanost i točnost u obavljanju svakodnevnih zadataka te rukovodne vještine
- sklonost timskom radu
- položen tečaj za viličara, higijenski minimum i potrebna sanitarna iskaznica (poželjno, ali nije uvjet)

Za METRO nam trebaju posebne osobe!
Netko s ambicijom, kreativnošću, proaktivnošću i iskrenom željom za izvrsnošću i napredovanjem.

Ako ste zainteresirani za navedeno radno mjesto i u tome vidite priliku za vlastiti razvoj i napredak, pozivamo Vas da svoje molbe sa životopisom dostavite na do 28.02.2018. putem linka za prijavu.

Obaviješteni će biti samo oni kandidati koji prime poziv za razgovor.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Istarska

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.