+1
Pošalji prijatelju

Hostesa / domaćin (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • PIN-PROJEKT d.o.o.
  • Adresa: F. FOLNEGOVIĆA 1A, 10 000 Zagreb

Traže se hostese / domaćini za vođenje studijskih igara uživo - osam djelatnika/ca.

Rad je u smjenama.

Uvjeti:

  • SSS
  • sklonost timskom radu
  • uz životopis poslati fotografiju lica i cijelog stasa

Što nudimo:

  • ugodnu radnu okolinu u skladu s međunarodnim standardima
  • dinamičan i motivirajući rad u ugodnoj radnoj okolini
  • rad na puno radno vrijeme
  • studentski posao
  • stalni radni odnos
  • plaća 5000 kn

Molimo da kandidati koji smatraju da posjeduju gore navedene vještine i kvalitete pošalju svoje životopise na hrvatskom jeziku, kontakt telefon te e-mail adresu.

Samo potpune prijave uzimat ćemo u razmatranje, a isključivo kandidati za intervju bit će povratno informirani putem e-maila ili putem telefona.

Za više informacija posjetite našu službenu stranicu: www.lottery.live ili našu facebook stranicu www.facebook.com/lottoinstantwin.

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Preporučene Edukacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.