+1
Pošalji prijatelju

Roštilj majstor (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Ljubav i Pobjeda d.o.o.
  • Adresa: Mala Terasa Dolac 2, 10000 Zagreb

Ljubav i Pobjeda d.o.o. je novo otvorena podružnica firme Amor Victoria iz Rovinja sa restoranom ˝Na Dolcu˝ u centru zagreba.

Opis posla

Priprema smjese za ćevape, pljeskavice i ostala jela sa roštilja.

Uvjeti

- izvrsno poznavanje pripreme i održavanja vatre - drveni ugljen
- poznavanje pripreme i obrade mesa
- poznavanje higijenskih standarda u održavanju i čišćenju kuhinje
- odgovornost
- čistoća
- timski rad
- preciznost
- prednost imaju kandidati koji poznaju obradu mesa iz cijelih komada - polovica i koji uz roštilj poznaju i pripremu pizze

Stručna sprema:

NKV, PKV, KV, VKV, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

3-7

Jezici:

Hrvatski (materinji jezik)

Što nudimo

- prijava
- rad u smjenama od 8 sati
- jedan slobodan dan u tjednu
- gablec

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Honorarno, Sezonski, Studentski ugovor

Plaća:

Od 6500 do 8000 kn

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.