+1
Pošalji prijatelju

Konobar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Ljubav i Pobjeda d.o.o.
  • Adresa: Mala Terasa Dolac 2, 10000 Zagreb

Ljubav i Pobjeda d.o.o. je novo otvorena podružnica firme Amor Victoria iz Rovinja sa restoranom ˝Na Dolcu˝ u centru zagreba.

Opis posla

Traži se konobar (m/ž).

Uvjeti

- izvrsno poznavanje standarda u ugostiteljstvu
- profesionalan i uljudan pristup svakom gostu
- poznavanje ponude hrane i pića
- timski rad
- dobra verbalna komunikacija na engleskom jeziku
- pedantnost
- urednost
- preciznost
- uljudnost
- prednost imaju kandidati koji uz engleski govore i druge strane jezike

Stručna sprema:

NKV, PKV, KV, VKV, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Hrvatski (materinji jezik), Engleski (napredno), Njemački (prednost), Talijanski (prednost)

Što nudimo

- prijava
- rad u smjenama od 8 sati
- jedan slobodan dan u tjednu
- gablec

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Sezonski, Studentski ugovor

Plaća:

Od 5000 do 6000 kn

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.