+1
Pošalji prijatelju

Učitelj engleskog jezika (m/ž)

Sesvete

Rok prijave:

  • UCHIONA d.o.o.
  • Adresa: Medvedgradska ulica 52, 10 000 Zagreb

Opis posla

Traži se: Profesor / student engleskog jezika ili izvorni govornik (m/ž).

Otvorena si, komunikativna, organizirana, vesela, kreativna osoba koja izvrsno govori engleski jezik, voli djecu, pjevanje, plesanje? Ti si super kandidat za nas!

Helen Doron Sesvete širi svoj tim i pozivamo te da nam se pridružiš!

Uvjeti

Odlično vladanje engleskim jezikom je nužno kao i poznavanje rada na računalu (MS Office, Internet) te dobra volja i želja za stjecanjem novih vještina.

Idealan kandidat je:
- profesor engleskog jezika, student viših godina ili apsolvent Filozofskog fakulteta (smjer anglistika, kombinacija s pedagogijom)
- odgojitelj, učitelj ili apsolvent Učiteljskog fakulteta s pojačanim engleskim jezikom
- izvorni govornik engleskog jezika s dobrim poznavanjem hrvatskog
- osoba koja je slobodna održavati nastavu radnim danom poslijepodne tijekom školske godine

Razmatrat ćemo samo potpune prijave koje trebaju sadržavati:
- molbu/motivacijsko pismo na engleskom jeziku
- životopis na hrvatskom i engleskom jeziku

Svoju prijavu pošalji do 25.4.2018. putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (izvrsno), Hrvatski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Internet

Što nudimo

Kao Helen Doron Teacher ti ćeš:
- raditi dinamičan i zanimljiv posao prema priznatoj metodi koja je višestruko korisna za razvoj djece
- biti dio međunarodne mreže učitelja
- dobiti mogućnost usavršavanja pohađanjem specijaliziranih Helen Doron English treninga i seminara
- primati podršku putem godišnje konferencije, sastanaka učitelja, web portala i foruma

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Studentski ugovor

Ostale informacije

Kategorije:

Obrazovanje i znanost

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Obrazovanje i znanost iznosi 5.262,05 kuna.