+1
Pošalji prijatelju

Čistač / Čistačica - Spremač / Spremačica (m/ž)

Otok Šolta

Rok prijave:

  • HOUSESITTING PLUS, obrt za usluge
  • Adresa: Hektorovićeva 50, 21210 Solin
  • Telefon: 095 5728 002
  • Osoba za kontakt: Ivana Pavić

Housesitting plus je lokalni obrt za čišćenje i održavanje apartmana i kuća za odmor na otoku Šolti. Dugogodišnjim iskustvom, visokom kvalitetom čišćenja, preciznošću i odgovornošću smo stekli povjerenje naših klijenata, te od kandidata očekujemo da nam svojim radom i zalaganjem pomognu održati isto.

Opis posla

Čišćenje apartmana i kuća za odmor.

Uvjeti

Motiviranost, odgovornost i pouzdanost.

Stručna sprema:

NKV, PKV, KV, VKV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

Osiguran smještaj.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski, Studentski ugovor

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.