+1
Pošalji prijatelju

Administrator informatičkog sustava (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Mi smo izvozno orijentirana tvrtka te za svoj tim tražimo odgovorne i samoinicijativne djelatnike.

Opis posla

- nadgledanje rada lokalne informatičko komunikacijske mreže i internet veze, po potrebi dokonfiguriranje aktivne opreme
- praćenje i podešavanje lokalnih mrežnih servisa (AD, Antivirus, email, pristup podacima, DMS, VoIP, backup) te drugih aplikacijskih rješenja
- podrška korisnicima u njihovu svakodnevnom uredskom radu
- sudjelovanje u razvojnim zadacima na unapređenju poslovnih procesa od interesa, programska podrška
- komunikacija prema isporučiteljima implementiranih aplikacijskih rješenja, nadgledanje eventualnih nadogradnji
- ostali poslovi prema potrebi iz područja informatike

Uvjeti

- VSS / mag.struke iz područja informatike i računarstva
- poznavanje mrežnih tehnologija (CISCO)
- poznavanje MS windows i IBM AIX ili druge unix klijentske i serverske radne okoline
- iskustvo u programiranju i radu s bazama podatka (Java, PHP, web)
- sklonost timskom radu, radu sa korisnicima te želja za stalnim učenjem i usavršavanjem

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3 godine na sličnim poslovima

Jezici:

Engleski (izvrsno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- mogućnost dodatne edukacije
- rad u dinamičnom okruženju
- stimulativan primanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.