+1
Pošalji prijatelju

Djelatnik / Dostavljač u restoranu brze prehrane (m/ž)

Split

Rok prijave:

  • Amrest Adria d.o.o.
  • Adresa: Trstenička ulica 2, 10000 Zagreb

Amrest Adria d.o.o. podružnica je AmRest holdings SE, najvećeg nezavisnog operatera restorana u središnjoj i istočnoj Europi. Svoju poslovnu djelatnost također obavljamo u Zapadnoj Europi, Rusiji i Kini. Od 1993. gradimo portfolio sa poznatim brendovima poput KFC, Pizza Hut, Burger King i Starbucks. Također posjedujemo i vlastiti brend pod imenom La Tagliatella.

Naš jedinstveni moto “Bring Fun to Life” potiče nas odgovornom obavljanju zadataka i sve što radimo, radimo sa velikom strašću. Isto tako, osigurava nam dobru atmosferu na poslu te mogućnost razvoja u ugodnom i sigurnom okruženju.

Kroz našu "WSZYSTKO JEST MOŻLIWE!" kulturu, više od 30.000 zaposlenih svakodnevno isporučuje jedinstven okus i izvanrednu uslugu po pristupačnim cijenama svaki dan.

Naša kultura i moto doveli su nas do mjesta gdje smo sada, a sigurni smo da će nas voditi i dalje.

Opis posla

- rad na blagajni i posluživanje gostiju
- rad u kuhinji i pripremi sendviča
- rad na dostavi hrane u KFC restoranima
- osigurati gostima ljubaznu i potpunu uslugu
- priprema proizvoda pridržavanjem određenih standarda
- sudjelovanje u stvaranju prijateljske atmosfere na radu koja vrednuje kulturu AmRest-a i temeljne vrijednosti

Uvjeti

- spremnost na razvoj, usavršavanje
- spremnost za rad sa ljudima
- spremnost na fleksibilno radno vrijeme u smjenama
- vozačka dozvola B kategorije

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- 2 slobodna dana u tjednu
- fleksibilno radno vrijeme
- timski rad
- adekvatan praktični i online trening
- profesionalni i osobni razvoj te ubrzane mogućnosti napredovanja
- redovna primanja
- edukacije
- team building
- bonusi za rad na temelju rezultata
- bonusi za dostavljače za svaku odrađenu dostavu
- korištenje službenog auta i mobitela u svrhu dostave

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.