+1
Pošalji prijatelju

Recepcionar (m/ž)

Hvar

Rok prijave:

  • Green Lizard Hostel (Novak)
  • Adresa: 21450 Hvar

Green Lizard se bavi smještajem mladih dugi niz godina, u kojima je višestruko bio prepoznat i preporučen u uglednim britanskim novinama The Guardian i vodičima Lonely Planet i Rough Guide. Hostel vode zaljubljenici u putovanja koji potiču kreativnost i ugodnu radnu atmosferu. Trenutno tražimo kreativnu i komunikativnu osobu da se pridruži našem timu Green Lizard hostela.

Opis posla

Konkretni zadaci koje treba izvršavati svaki dan:
- prijam i ispraćaj gostiju
- briga o gostima tijekom boravka
- naplaćivanje smještaja
- održavanje raspoloživosti smještaja na računalu
- održavanje čistoće prostora u kojima se kreću gosti (ne podrazumijeva zadatke čišćenja već brigu o već uređenim prostorijama za koje će biti zadužena čistačica).

Posao pruža priliku kreativnoj osobi za unapređivanje ugodne, društvene atmosfere u hostelu. Očekuje se da je osoba fleksibilna i povremeno sudjeluje u zadacima namještanja kreveta, nabavi namirnica u dućanu i sl.

Uvjeti

- odlično poznavanje engleskog jezika, komunikativnost, ljubaznost
- poželjno iskustvo u radu u turističkoj djelatnosti
- poznavanje rada na računalu

Tražimo vedru i odgovornu osobu koja je spremna uspješno i točno obavljati zadatke, komunicirati s puno znatiželjnih mladih ljudi na engleskom jeziku i održavati red i mir u hostelu.

Razgovori sa kandidatima će se održati u Zagrebu ili preko Skype-a.

Jezici:

Engleski (izvrsno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- dnevni rad, dvokratno radno vrijeme, fleksibilno
- plaćen smještaj
- topli obrok uključen, kuhinja na raspolaganju
- ugodna radna okolina
- dobra primanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski, Studentski ugovor

Ostale informacije

Županija rada:

Splitsko-dalmatinska

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.