+1
Pošalji prijatelju

Voditelj ljudskih potencijala (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Croteam je vodeći domaći studio za izradu videoigara, a igre nastale u studiju – serijal Serious Sam i The Talos Principle – nemaju samo međunarodnu publiku i ugled, već su vremenom postale sinonim za 'hrvatsku školu' izrade videoigara. Od 1993. pa do danas Croteamove igre pronalaze igrače na gotovo svim kontinentima i platformama, a sam studio je među najpoželjnijim radnim mjestima u industriji.

Na samu 25. obljetnicu postojanja Croteama podjednako smo ponosni na kvalitetu i uspjeh igara koje stvaramo, kao i na opušteni, familijarni i produktivni ugođaj u kojem igre nastaju. Želja nam je ne samo zadržati postojeću kulturu u brzorastućem studiju, već sadašnjim i budućim zaposlenicima ponuditi najbolje uvjete u kojima ćemo zajedno stvarati i ostvariti ambiciozne projekte u budućnosti.

Stoga smo u potrazi za visoko motiviranim stručnjakom:

Uloga:

Tražimo proaktivnog i vještog voditelja ljudskih potencijala (m/ž) koji će podržavati i razvijati talente kroz definirane procedure. Primarna odgovornost ove pozicije će biti industrijska i organizacijska psihologija s administrativnim zadacima u svrhu poboljšanja tvrtke kao mjesta za rad.

Očekujemo znanje o trendovima i zadacima HR-a, kao i IT znanje i vještine. U potrazi smo za osobom koja će se svojim karakterom i vještinama uklopiti u naš kreativni tim i pružiti podršku voditeljima odjela i zaposlenicima.

Opis posla:

  • suradnja s voditeljima odjela i zaposlenicima u svrhu prepoznavanja prilika za poboljšanje radnih odnosa, održavanje visokog morala u studiju i povećanja produktivnosti
  • savjetodavna podrška voditeljima u HR aktivnostima i procesu upravljanja (prepoznavanje rizika i prilika u odnosima između zaposlenih i odnosima između zaposlenih i njihovih voditelja)
  • priprema i implementacija novih HR sustava
  • provođenje internih aktivnosti u cilju jačanja organizacijske kulture i unapređivanja međuljudskih odnosa zaposlenika
  • priprema, praćenje i koordinacija procesa zapošljavanja (definiranje i objava oglasa, odabir prijava i provođenje procesa regrutacije i selekcije)
  • unos i održavanje podataka o zaposlenicima u internim aplikacijama

Uvjeti:

  • VSS (Odsjek za psihologiju)
  • minimalno 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • odlične IT vještine (MS Office, HR softver i softverski alati općenito)
  • profesionalni pristup, poslovna etika, pouzdanost i posvećenost poslu
  • izvrsne interpersonalne vještine (komunikacijske i socijalne)
  • timski duh i spremnost na suradnju (sposobnost formiranja radnih odnosa sa zaposlenicima na svim pozicijama)
  • sposobnost komunikacije sa svim tipovima osobnosti
  • visoko razvijene organizacijske i analitičke vještine
  • poznavanje HR trendova
  • dodatni plus: poznavanje trendova i kulture u industriji videoigara

Ako se prepoznajete u ovom oglasu i želite biti dio kreativne i dinamične okoline, pošaljite nam svoju molbu i životopis putem linka za prijavu.

Odabrane kandidate za daljnji proces ćemo obavijestiti u kratkom roku o sljedećim koracima. Svim ostalim kandidatima se zahvaljujemo na interesu i prijavama za natječaj.

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ljudski resursi iznosi 7.279,8 kuna.