+1
Pošalji prijatelju

Optometrist / optičar (m/ž)

Rovinj, Poreč, Varaždin, Zagreb

Rok prijave:

  • Ghetaldus Optika

Ghetaldus Optika d.d. Zagreb vodeći je lanac maloprodaje u optičkoj djelatnosti u RH. Osnovna karakteristika je pružanje usluga na visokom nivou te zastupljenost svih vodećih svjetskih brandova u sunčanim i dioptrijskim naočalama, kontaktnim lećama i pratećoj opremi,a jedini u Republici Hrvatskoj imamo vlastiti i brand naočala.

Opis posla

U cilju održavanja navedene razine kvalitete rada i usluga tražimo:

Optometrist / optičar (m/ž).

Opis poslova:
- optička korekcija refrakcijskih i drugih anomalija oka,
- prodaja optičke robe,
- prodaja optičarskih usluga,
- ostali poslovi sukladno poslovnim potrebama Društva definirani odlukom poslovodstva, drugim aktom Društva ili nalogom neposrednog rukovoditelja

Početak rada: po dogovoru.

Mjesto rada: Rovinj, Poreč, Varaždin te Zagreb.

Uvjeti

Potrebna znanja i vještine:
- stručni studij očne optike ili srednja strukovna škola
- sa ili bez radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- poznavanje osnove engleskog ili drugog stranog jezika
- osnove rada na računalu (Excel, Word, E-mail)
- poznavanje poslovanja maloprodaje
- prednost vozačka dozvola B kategorije, ali nije uvjet
- komunikativnost
- urednost, marljivost i sklonost timskom radu

Zamolbe slati putem linka za prijavu ili na adresu Ghetaldus Optika d.d., Ilica 56, Zagreb.

Kontakt osoba: Gordana Kordej, dipl.iur.

Ukoliko ispunjavate uvjete, javite se - a ostalo prepustite nama. Dobro došli!

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik

Jezici:

Engleski (osnovno)

Što nudimo

- mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja
- dobri radni uvjeti
- redovita primanja
- mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme ovisno o rezultatima rada

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 5.814,99 kuna.