+1
Pošalji prijatelju

Mehaničar (m/ž)

Pula

Rok prijave:

Tvornica stakla Duran d.d. iz Pule tvrtka je sa 60 godišnjom tradicijom u proizvodnji širokog spektra artikala od borosilikatnog (vatrostalnog) stakla za potrebe laboratorija i industrije.

Opis posla

Tražimo motiviranog kandidata za radno mjesto:

Mehaničar (m/ž).

Uvjeti

- SSS metalskog smjera
- 1 godina radnog iskustva
- zdravstvena sposobnost

Zainteresirani kandidati mogu poslati svoj životopis na adresu:

Duran d.d.
Mažuranićeva 3
52100 Pula

ili putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

- radni odnos na neodređeno vrijeme uz uvjet probnog rada u trajanju od 6 mjeseci
- siguran posao i stabilna primanja
- ugodnu radnu okolinu s razvijenom kulturom suradnje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.