+1
Pošalji prijatelju

Pomoćni radnik za staklarske poslove (m/ž)

Pula

Rok prijave:

Tvornica stakla Duran d.d. iz Pule tvrtka je sa 60 godišnjom tradicijom u proizvodnji širokog spektra artikala od borosilikatnog (vatrostalnog) stakla za potrebe laboratorija i industrije.

Opis posla

Tražimo motiviranog kandidata za radno mjesto:

Pomoćni radnik za staklarske poslove (m/ž).

Uvjeti

- SSS tehničkog smjera
- zdravstvena sposobnost

Zainteresirani kandidati mogu poslati svoj životopis na adresu:

Duran d.d.
Mažuranićeva 3
52100 Pula

ili putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

- radni odnos na određeno vrijeme (do 31.12.2018.) uz mogućnost produženja
- stabilna primanja
- mogućnost daljnjeg osposobljavanja u staklarskim zanimanjima (staklar, staklopuhač)
- ugodnu radnu okolinu s razvijenom kulturom suradnje

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.