+1
Pošalji prijatelju

Database developer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • King ICT d.o.o.

Zaduženja i odgovornosti

Tražimo osobu s neposrednim iskustvom u ulozi Database developera

Jačamo naš tim stručnjaka, rado ćemo te upoznati i dati ti priliku da nam se predstaviš.

Prednost dajemo osobama s ranijim iskustvom na poslovima Database developera, što smatramo korisnim radi razumijevanja procesa softverske industrije. Od tebe se svakako traži Agilni pristup s ciljem uspješnog rada unutar samoorganiziranih timova kako bi se isporučilo rješenje koje ispunjava zadana očekivanja.

Osnovna zaduženja Database developera uključuju:

  • Projektiranje i implementacija baze podataka u okvirima pojedinih programa za baze podataka u svrhu pohrane, daljnjeg korištenja i obrade zadane strukture podataka
  • Projektiranje razvoja baza podataka kao nadopune postojećim aplikacijama
  • Pružanje projektantske potpore krajnjim korisnicima baza podataka
  • Koordinacija spajanja drugih alata na bazu podataka kako bi se osigurala maksimalna razina konzistentnosti
  • Stalno dijeljenje znanja i stečenih iskustava kroz cijelu organizaciju

Očekivanja:

Za uspjeh u ovoj ulozi, od kandidata svakako očekujemo:
  • minimalno godinu dana radnog iskustva na poziciji Database developera
  • odlične analitičke, interpersonalne i komunikacijske sposobnosti
  • sposobnost samostalnog i odgovornog rješavanja problema
  • sposobnost rada u timu
  • želju i sposobnost za učenje i istraživanje

Potrebna znanja vještine i kvalifikacije:
  • napredno poznavanje rada sa MS SQL Serverom
  • napredno korištenje T-SQL-a
  • napredno znanje izrade ETL skripti
  • jako dobro poznavanje relacijskog modeliranja baza podataka
  • iskustvo rada sa SQL Server Integration Services i SQL Server Reporting Services

Prednosti:
  • posjedovanje SQL Microsoft certifikata (MCTS, MCITP, MCSA, MCSE)
  • administracija, optimizacija i monitoriranje rada MS SQL Servera
Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.