+1
Pošalji prijatelju

Skladištar (m/ž)

Sveta Helena, Sesvete, Zagreb, Kanfanar

Rok prijave:

  • HSG Kariera d.o.o.
  • Adresa: Savska cesta 32, 10000 Zagreb

Korak dalje u karijeri
Traženje ili promjena posla prekretnica je na kojoj odlučujete o svojim daljnjim koracima u životu. Dobro je znati da uza se imate stručnjake koji vas mogu pravilno usmjeriti.

Za našeg Klijenta, međunarodnu tvrtku koja se bavi logistikom i distribucijom, tražimo kandidate na radnome mjestu:

Mjesto rada: Sveta Helena, Sesvete, Zagreb, Kanfanar (Žitnjak, Radnička)

Opis posla:

  • Manipulacija robom u skladištu prema nalozima rada
  • Zaprimanje i izdavanje robe iz skladišta
  • Slaganje i pakiranje robe
  • Odgovornost za stanje robe na skladištu i pridržavanje propisanih pravila
  • Odgovornost za točnost i kvalitetu slaganja naloga

Od kandidata očekujemo:

  • Srednja stručna sprema
  • Motivacija za rad
  • Odgovornost prema radnim obvezama
  • Spremnost na rad u 3 smjene

Kandidatima nudimo:

  • Organizirani autobusni prijevoz iz Zagreba
  • Dodatak za prijevoz
  • Dodatak za noćni rad
  • Dodatak za djecu, božićnica, regres
  • Rad od ponedjeljka do petka (povremeno rad subotom)
  • Rad u velikoj multinacionalnoj kompaniji

Zainteresirane kandidate molimo da nam pošalju svoj životopis  putem linka za prijavu. Kandidate koji uđu u uži krug, kontaktirat ćemo telefonski. Za više informacija kontaktirajte nas na broj telefona 01 7707 020.

Iskustva

Agencija za pronalaženje Kariera već više od deset godina zapošljava za najveća i najuspješnija poduzeća u regiji. Više od 2500 zaposlenika u regiji radi u jedanaest grana na 125 različitih lokacija.

Stručnost

Mi u Karieri znamo koji su zahtjevi radnog mjesta i kakve su želje poduzeća. Istodobno cijelo vrijeme uspostavljamo i održavamo kontakt sa širokom mrežom nadarenih ljudi s pojedinih područja. Pobjednička je kombinacija u pronalaženju kadrova poznavanje zahtjeva i želja poduzeća te znanja i sposobnosti ljudi.

Poznavanje trendova

Suradnja s Karierom omogućuje vam pristup različitim informacijama iz područja tržišta rada i prilika za zapošljavanje. lmamo informacije iz mnogobrojnih područja kadroviranja jer smo sastavni dio trendova zapošljavanja, odnosno stvaramo ih; koja se znanja ili vještine traže, koja su zanimanja budućnosti…

Sve naše objave:

www.kariera.hr

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.