+1
Pošalji prijatelju

Djelatnik u wellness-u (m/ž)

Duće

Rok prijave:

  • HOTEL NESTOS (KOSTELA-DUĆE d.o.o.)
  • Adresa: Četvrt Ribnjak 17, 21310 Omiš

Hotel NESTOS **** je potpuno novi hotel u Dućama, koji uskoro očekuje svoje prve goste. Oblikovan je i opremljen s osobitom pažnjom i ljubavi, obogaćen odabranim detaljima, te modernim sadržajima. Hotel raspolaže sa 31. smještajnom jedinicom: 25 hotelskih soba i 6 apartmana, a sve jedinice su moderne i minimalistički uređene. Najsuvremenija tehnološka oprema sastavni je dio svake sobe, u kojima se nalazi LCD televizor sa satelitskim prijemom, besplatna i brza internet konekcija, kao i telefonska linija s mogućnošću vanjskih poziva. Maksimalni kapacitet hotela je 80 osoba.

Kako bismo našim gostima pružili nezaboravno iskustvo boravka u našem hotelu, tražimo veći broj djelatnika te pozivamo sve osobe željne stjecanja novog iskustva da nam se pridruže i postanu dio tima!

Duće

OPIS POSLA:

  • zaprimanje narudžbi, organizacija rada, briga o zadovoljstvu gostiju

UVJETI:

  • obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

ŠTO NUDIMO:

  • rad na određeno vrijeme
  • stimulativna primanja
  • osiguran smještaj

LINK ZA PRIJAVU

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Briga o ljepoti, sport iznosi 3.183,84 kuna.