+1
Pošalji prijatelju

Ovlašteni inženjer građevinarstva (m/ž)

Pelješac

Rok prijave:

  • China Road and Bridge Corporation Glavna podružnica Zagreb
  • Adresa: Petrinjska 9, 10000 Zagreb
  • Osoba za kontakt: Luo Zhaofa

Ovlašteni zastupnici Zupic & Partners

Opis posla

Tražimo 2 djelatnika (m/ž).
- efektivna komunikacija i građenje pozitivnih odnosa s klijentima, projektnim timova i menadžmentom
- pregledavanje planova na svim razinama projektnog ciklusa I komuniciranje s raznima dioničarima kako bi se osiguralo da su zadani zadaci obavljeni po planu ( na vrijeme i unutar zadanog budžeta)
- pomaganje s razvojem programa gradnje i praćenje napretka projekta
- priprema i nadgledanje rasporeda, ponuda i građevinskih dokumenata
- pomaganje pri upravljanju troškovima, uključujući pripreme za zahtjeve za napredak, varijacije I kontrole projektnog budžeta
- osiguravanje usklađenosti s ugovornim uvjetima i odredbama za projekte
- poduzimanje potrebitih istraživanja, inspekcija i inženjernih analiza

Mjesto rada: Most kopno - Pelješac.

Uvjeti

- fakultetska diploma u području graditeljstva
- više od tri godine radnog iskustva za građevinsku firmu
- dokazano iskustvo u tom području
- izvrsno poznavanje / tečno pisanje i govor engleskog i hrvatskog jezika
- prednost radnicima koji su kvalificirani za projektiranje i kao ovlašteni voditelj građenja
- licencirani član Hrvatske komore inženjera građevinarstva
- izvrsne komunikacijske vještine (pisane i usmene)
- izražena lojalnost firmi i poslodavcu
- jaki osjećaj odgovornosti i odličan radni stav
- duh zajedništva
- puno profesionalno poznavanje engleskog jezika
- User-level kompjuterske vještine

CV-e molimo dostavite na engleskom jeziku.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (izvrsno), Hrvatski (izvrsno)

Što nudimo

- firma pruža smještaj
- transport do lokacije gradnje
- radno vrijeme od 7:00 do 17:00 sati
- na određeno, obnova ugovora na godišnjoj razini
- poslodavac snosi troškove prijevoza

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.