+1
Pošalji prijatelju

Menadžer ljudskih resursa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • China Road and Bridge Corporation Glavna podružnica Zagreb
  • Adresa: Petrinjska 9, 10000 Zagreb
  • Osoba za kontakt: Tao Hai

Ovlašteni zastupnici Zupic & Partners

Opis posla

Tražimo 1 djelatnika (m/ž).
- pripremanje internog pravilnika firme u skladu s lokalnim propisima
- poboljšanje sistema upravljanja ljudskim resursima unutar firme
- odgovornost organizacije i kompletiranja uredne isplate plaća zaposlenicima firme
- kompletiranje viza i boravišnih dozvola za sve zaposlenike firme
- postupak zapošljavanja zaposlenika firme sukladno uvjetima firme
- vođenje usklađivanja firme sa svim postojećim zahtjevima vlasti, radnim pravom i obvezama prema prijavljivanju vlastima
- osiguravanje da je ponašanje firme zakonito i usklađeno

Mjesto rada: Zagreb.

Uvjeti

- fakultetska diploma, poželjno iz poslovne ekonomije (poželjan postdiplomski iz Upravljanja ljudskim resursima)
- dokazano radno iskustvo u Ljudskim resursima više od 3 godina, poželjno u međunarodnom okruženju
- izvrsno poznavanje / tečno pisanje i govor engleskog i hrvatskog jezika
- izvrsno poznavanje hrvatskog radnog prava i sistema plaća
- izvrsne komunikacijske vještine (pisane i usmene)
- izražena lojalnost firmi i poslodavcu
- jaki osjećaj odgovornosti i odličan radni stav
- duh zajedništva
- puno profesionalno poznavanje engleskog jezika
- User-level kompjuterske vještine

CV-e molimo dostavite na engleskom jeziku.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (izvrsno), Hrvatski (izvrsno)

Što nudimo

- radno vrijeme od 8:00 do 16:00 sati
- na određeno, obnova ugovora na godišnjoj razini
- poslodavac snosi troškove prijevoza

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Kategorije:

Ljudski resursi

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ljudski resursi iznosi 7.279,8 kuna.