+1
Pošalji prijatelju

Poslovođa (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

METRO Cash & Carry Hrvatska kao dio METRO AG, jedan je od najuspješnijih veleprodajnih lanaca u svijetu, prisutan u 25 zemalja Europe i Azije s više od 749 veleprodajnih centara i više od 112.000 zaposlenih.

U Hrvatskoj je prisutan od 2001. godine s dosad otvorenih 9 veleprodajnih centara u Zagrebu, Rijeci, Zadru, Splitu, Osijeku, Varaždinu, Puli i Poreču te značajnom ulogom na tržištu.

Opis posla

Želite li svoju karijeru razvijati u dinamičnom okruženju, pozivamo Vas da nam se pridružite na radnom mjestu:

Poslovođa (m/ž) - Rijeka.

Pozicija uključuje sljedeće:
- kontrola operativnih uvjeta u veleprodajnom centru
- provjera tehničkih i sigurnosnih uvjeta u veleprodajnom centru te praćenje održavanja istih
- odgovornost za otključavanje i zaključavanje veleprodajnog centra u odsustvu za to zaduženih i odgovornih voditelja odjela
- provođenje HACCP i SSOP mjera
- priprema i provođenje parcijalne i godišnje inventure trgovačke robe na zalihi
- poduzimanje svih potrebnih aktivnosti za kontrolu zaliha
- izrada i pregled statističkih izvještaja o ostvarenoj prodaji s ciljem utvrđivanja potrebnih prodajnih aktivnosti
- kontakt s dobavljačima, odjelom nabave, odjelom ljudskih resursa u VPC-u
- odgovornost za realizaciju postavljenih prodajnih ciljeva

Uvjeti

Od Vas očekujemo sljedeća znanja, iskustvo i vještine:
- SSS/VŠS/VSS
- poželjno 2 godine odgovarajućeg radnog iskustva
- aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- poznavanje Windows okruženja, Outlook i MS Office
- pregovaračke i organizacijske vještine
- usmjerenost na kupca i na rezultate
- timski rad, komunikativnost

Za METRO nam trebaju posebne osobe!

Netko s ambicijom, kreativnošću, proaktivnošću i iskrenom željom za izvrsnošću i napredovanjem.

Možete li Vi biti METRO?

Pošaljite svoje molbe do 20.06.2018. putem Linka za prijavu.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Primorsko-goranska

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.