+1
Pošalji prijatelju

Performance Marketing Specialist - Junior / Senior (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Full service marketinška agencija koja svojim klijentima nudi usluge razrade komunikacijske strategije, media planiranja i zakupa oglasnog prostora, te digitalne strategije, kreativnog koncepta, produkcije, community managementa i ostalog.
Osvojili smo 6 Effie nagrada - međunarodnih simbola marketinške učinkovitosti, te smo posebno ponosni na višegodišnju suradnju s vodećim brandovima na tržištu.

Opis posla

- praćenje i analiziranje podataka u Google Analytics-u
- postavljanje Google AdWords kampanja
- predlaganje SEO tekstova
- oglašavanje na društvenim mrežama
- testiranje, analiziranje i optimiziranje kampanja
- izvještavanje o rezultatima kampanja

Uvjeti

Tražimo analitičnu i pedantnu osobu, koja posjeduje znanje iz digitalnog marketinga, te je spremna učiti i usavršavati se.

Prednost je posjedovanje položenih Google certifikata.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- rad u dinamičnom okruženju
- mogućnost napredovanja
- dodatno usavršavanje i edukacije

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.