+1
Pošalji prijatelju

Kuhar (m/ž)

Pula, Mali Lošinj, Krk, Zadar, Šibenik, Split, Supetar, Makarska, Orebić, Korčula, Dubrovnik, Zagreb

Rok prijave:

Ako želite ovo ljeto raditi u jednom od gradova na hrvatskoj obali, ovo je savršena prilika za Vas!

I ove godine zapošljavamo velik broj radnika tijekom ljetne sezone u našim prodavaonicama i skladišnim centrima. Najboljim sezonskim radnicima pružamo priliku stalnog zaposlenja i napredovanja unutar naše kompanije.

Bilo da imate iskustva u trgovini ili logistici ili pak želite steći svoje prvo radno iskustvo, a želite učiti i dokazivati se u dinamičnoj radnoj okolini, prijavite se:

Kuhar (m/ž) - Prijava

Mjesto rada: Pula, Mali Lošinj, Krk, Zadar, Šibenik, Split, Supetar, Makarska, Orebić, Korčula, Dubrovnik, Zagreb

Opis posla:

  • priprema jela po zadanim recepturama i normativima
  • osiguravanje svih potrebnih namirnica za pripremu jela i briga za njihovo skladištenje
  • odgovornost za zdravstvenu ispravnost pripremljenih namirnica
  • održavanje čistoće i higijene radnog i prodajnog prostora te pribora za pripremu jela
  • savjetovanje kupaca

Od Vas očekujemo:

  • SSS ugostiteljskog smjera (kuhar)
  • 1 godina radnog iskustva na poslovima pripreme hrane
  • usmjerenost na kupce i kvalitetu pružene usluge
  • ljubaznost u komunikaciji i odnosu prema kupcima i kolegama, urednost, odgovornost i spremnost na timski rad

Nudimo Vam:

  • rad u prijateljskim, dobro uigranim timovima
  • uz redovita primanja, plaćene troškove prijevoza i sve dodatke za rad nedjeljom i blagdanom te eventualni prekovremeni rad, zaposlenici u sezoni mogu ostvariti atraktivne mjesečne stimulacije
  • osiguravamo smještaj onima koji nemaju vlastiti
  • ugovor o radu za vrijeme trajanja sezone (od 5. do 9. mjeseca) uz priliku za stalno zaposlenje i napredovanje
  • svi Konzumovi zaposlenici godišnje ostvaruju pravo na božićnicu, uskrsnicu, regres, dar za djecu, privatno zdravstveno osiguranje i još mnoge druge pogodnosti

Već godinama više od 60% naših najboljih sezonaca ostaje s nama i nakon sezone!

Uhvatite priliku i prijavite se!

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.