+1
Pošalji prijatelju

Skladištar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • LORENČIĆ-CROATIA d.o.o.

Dio smo vodećeg internacionalonog koncerna na području građevinske djelatnosti, te svojim bogatim asortimanom kao i kvalitetnom uslugom pripadamo vodećima u Europi.

Opis posla

Za centralu u Zagrebu tražimo:

Skladištara (m/ž).

Vaši zadaci:
- posluživanje kupaca te izdavanje i izrada otpremnica
- zaprimanje i izdavanje robe na centralnom skladištu
- rad na viličaru
- svakodnevan kontakt sa kupcima i djelatnicima sa ciljem pružanja kvalitetne usluge

Uvjeti

Tražimo:
- osobu s iskustvom u građevinskom sektoru i s poznavanje asortimana robe koju nudimo
- osobu s završenom srednjom školom (prednost imaju tehnička i trgovačka zanimanja)
- znanje rada na računalu

Nije potrebno znanje stranog jezika.

Prijave sa životopisom slati zaključno do 20.06.2018. putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

Vi želite:
- jedinstvenu priliku u vodećem i uspješnom internacionalnom poduzeću
- rad u dinamičnoj i poticajnoj radnoj okolini
- skraćeni rad petkom (do 14:00 h)
- mogućnost kvalitetnog i sveobuhvatnog školovanja
- stimulativna primanja + „13. plaću”

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.