+1
Pošalji prijatelju

Administrator prodaje za inozemno tržište (m/ž)

Sveta Nedelja

Rok prijave:

  • PRINT GRUPA d.o.o.
  • Adresa: Brezje, Brezjanski put 33, 10 431 Sveta Nedelja

Print Grupa d.o.o. je već 20 godina prisutna na tržištu Republike Hrvatske kao lider digitalnog tiska.

Bavimo se digitalnim i offset tiskom, velikih i malih formata. Locirani smo u Svetoj Nedelji sa proizvodnim prostorom površine 3000 m2 i dnevnim kapacitetom proizvodnje od 12.000 m2 gotovih proizvoda.

Jednostavnost, produktivnost i fleksibilnost vrijednosti su prepoznate od strane naših klijenata, kako u Hrvatskoj tako i na prostoru cijele regije, gdje kao multinacionalna kompanija ostvarujemo izvanredne rezultate poslovanja.

Posebnu pozornost posvećujemo razvoju novih tehnologija, poslovanju sukladno EU normama i ISO standardima, društveno odgovornom poslovanju prema zajednici i okolištu, te brizi o našoj najjačoj karici, našim zaposlenicima.

Zbog širenja tržišta i povećanja obujma posla tražimo:

Od vas očekujemo:

  • Obavezno znanje francuskog jezika u govoru i pismu
  • SSS/VŠS/VSS
  • Poželjno znanje još jednog jezika
  • Fleksibilnost i organiziranost
  • odlično poznavanje Microsoft Officea

Opis posla:

  • Dinamičan posao u uspješnom kolektivu
  • Komunikacija sa kupcima francuskog govornog područja
  • Podrška prodajnim aktivnostima odjela
  • Mogućnost napredovanja

Nudimo:

  • Stimulativna primanja i mogućnost napredovanja

Ukoliko ste motivirani, pouzdani i volite raditi u dinamičnom okruženju, pridružite se našem uspješnom timu.

Vaše životopise šaljite
putem linka za prijavu.

Neka Print Grupa bude vaš 1. izbor!

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.