+1
Pošalji prijatelju

Elektrotehničar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Končar - Energetika i usluge d.o.o.
  • Adresa: Fallerovo šetalište 22, 10 000 Zagreb

Končar Energetika i usluge d.o.o., Zagreb, Fallerovo šetalište 22, je članica grupe Končar u vlasništvu Končar - Elektroindustrije d.d.

Društvo se brine o opskrbi korisnika Končarevih lokacija energentima (električna energija, plin, toplinska energija i komprimirani zrak), vodom (hladna, topla, tehnološka) kao i sustavima odvodnje.

Društvo pruža usluge fizičko tehničke i protupožarne zaštite, održavanja hortikulture, čišćenja, telefonske centrale, punjenja akumulatora, kopiraone i ekspedita.

Uz navedeno društvo gospodari nekretninama u vlasništvu Končar - Elektroindustrije d.d.

Opis posla

- upravljanje NN (0,4 kV) i VN (35 kV, 5 kV) opremom u elektroenergetskom postrojenju
- ugradnja / montaža elektroinstalacija jake i slabe struje po objektima u održavanju
- obilasci i kontrola opreme u elektroenergetskom postrojenju

Uvjeti

- SSS elektro smjera, elektrotehnika - energetika
- prednost imaju kandidati s radnim iskustvom i poznavanjem područja rada
- komunikativnost, odgovornost, organizacijske sposobnosti i sklonost za timski rad, visoka motiviranost za postizanje rezultata

Molimo cijenjene kandidate da svoje prijave sa životopisom te preslikom svjedodžbe o završenoj školi pošalju putem linka za prijavu ili poštom na adresu:

Končar Energetika i usluge d.o.o. Fallerovo šetalište 22, 10000 Zagreb, s naznakom “Za natječaj”.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

5

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- ugovor o radu na određeno s mogućnošću stalnog zaposlenja
- primjerenu plaću i stimulativna primanja
- timski rad u stimulativnoj i stabilnoj radnoj sredini
- mogućnost profesionalnog i osobnog razvoja i usavršavanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.