+1
Pošalji prijatelju

Pomoćni građevinski radnik (m/ž)

Čakovec, Slovenija

Rok prijave:

  • Tegra d.o.o.
  • Adresa: Mihovljanska 70, 40000 Čakovec

Tegra d.o.o. Čakovec kao članica POMGRAD grupe (Slovenija) nudi zaposlenje na određeno vrijeme, uz mogućnost stalnog zaposlenja s punim radnim vremenom. Mogućnost rada u preraspodijeljenom radnom vremenu prvenstveno na gradilištima na području Republike Slovenije, kao i Republike Hrvatske. Redovita i stimulativna primanja uz isplatu dodataka koji su zajamčeni Kolektivnim ugovorom za graditeljstvo.

Opis posla

Traže se radnici (m/ž) za prijam u radni odnos na određeno vrijeme, za slijedeća radna mjesta:

Pomoćni građevinski radnik (m/ž) – više izvršitelja.

Uvjeti

- KV/PKV, osposobljenost uz rad
- poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Kandidate koje veseli rad u međunarodnom okruženju pozivamo da nam svoju molbu, životopis, preslik domovnice, preslik svjedodžbe ili uvjerenja o stečenoj kvalifikaciji pošalju na adresu: Tegra d.o.o., Mihovljanska 70, 40000 Čakovec.

Stručna sprema:

PKV, KV

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Međimurska

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.