+1
Pošalji prijatelju

Asistent u uredu uprave (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Sunce Koncern d.d.
  • Adresa: Trpinjska 9, 10000 Zagreb

Sunce koncern d.d je holding dioničko društvo koje upravlja jednim od najvećih hrvatskih hotelskih lanaca – Bluesun Hotels & Resorts u čijem je sastavu 15 hotela na 6 lokacija. Naša vizija je usmjerena na poštivanje visokih standarda i uvođenje inovacija u turističko tržište te stalno podizanje kvalitete i obogaćivanje naše ponude i usluge.

Opis posla

Naša najveća vrijednost su naši zaposlenici te u svrhu unapređenja poslovanja tražimo osobu za radno mjesto:

Asistent u uredu uprave (m/ž).

Odgovornosti:
- vođenje poslovne i usmene korespondencije ureda na hrvatskom i engleskom jeziku
- administrativni poslovi - prijem, evidentiranje, distribucija i otprema pošte
- organizacija poslovnih sastanaka u zemlji i inozemstvu
- organizacija poslovnih putovanja članovima Uprave i Nadzornog odbora
- pružanje potrebnih informacija poslovnim partnerima i drugim osobama koje dolaze u ured Uprave
- obavljanje i drugih poslova prema nalogu članova Uprave i Nadzornog odbora

Uvjeti

- minimalno 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
- napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- znanje njemačkoj jezika je prednost
- napredno znanje korištenja MS Office paketa
- organiziranost, proaktivnost, odgovornost i pedantnost u poslu
- diskrecija, ljubaznost i visoka razina profesionalnosti u komunikaciji i izvršavanju svih radnih zadataka

Pozivamo sve zainteresirane kandidate koji ispunjavaju navedene uvjete iz natječaja da pošalju svoju zamolbu sa životopisom putem linka za prijavu.

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (prednost)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- stabilno poslovno okruženje
- mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme
- mogućnost napredovanja unutar kompanije

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.