+1

Vozač / skladištar u trgovini keramičkih pločica i sanitarija (m/ž)

Zagreb, Rijeka

Rok prijave:

Zahvaljujući kontinuiranom ulaganju u razvoj djelatnika i asortimana, u više od 25 godina postojanja tvrtka Špina izrasla je u tržišnog lidera u domeni opremanja interijera.

Pouzdanog partnera u nama pronašli su i maloprodajni kupci i veliki investitori kao i arhitekti, o čemu govori niz relevantnih referenci na području cijele Hrvatske.

Opis posla

Zbog povećanja obima posla tvrtka ŠPINA d.o.o. Poreč potražuje više djelatnika za poslove vozača / skladištara za salone keramike i sanitarija u Zagrebu i Rijeci.

Opis posla:
- dostava robe kamionom i kombijem
- rad u skladištu keramičkih pločica i sanitarne opreme
- utovar i istovar robe
- zaprimanje robe i pripremanje robe za otpremu

Uvjeti

- srednja stručna sprema (SSS)
- najmanje 2 godine iskustva na sličnim poslovima
- vozačka dozvola C kategorije
- potrebno poznavanje osnova informatike

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Vozačka dozvola:

C

Što nudimo

- stalni radni odnos uz probni rok od 3 mjeseca
- poticajne radne uvjete i primanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.