+1
Pošalji prijatelju

Stručnjak za pripremu EU projekata (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • SPECULUM društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
  • Adresa: Bartolići 49, 10000 Zagreb
  • Telefon: 01 7771 473 ; 01 8896 765
  • Web: http://www.speculum.hr/

Tvrtka Speculum d.o.o. na tržištu je prisutna više od 10 godina pružajući usluge poslovnog savjetovanja sa posebnom ekspertizom u domeni bespovratnih poticaja i energetske učinkovitosti. Upravo tu neuobičajenu sinergiju različitih ekspertiza prepoznali su naši klijenti, uspješne proizvodno-prerađivačke tvrtke, županije, gradovi i općine, za koje kreiramo, pripremamo i provodimo razvojne projekte, pomažemo u zatvaranju financijske konstrukcije, jačamo njihovu konkurentnost provedbom mjera energetske učinkovitosti, i sve to uz korištenje dostupnih bespovratnih sredstava.
Speculum trenutno broji 20-ak djelatnika raznih struka i područja ekspertize.

Opis posla

Zbog povećanog obima posla u Odjelu Poslovnog savjetovanja, tražimo osobu koja će svojim iskustvom i znanjem ojačati i oplemeniti naš tim:

Stručnjak za pripremu EU projekata (m/ž).

Opis posla:
- rad na poduzetničkim projektima
- rad na istraživačko-razvojnim EU projektima
- priprema projektnih prijedloga za financiranje iz HR/EU izvora
- komunikacija s klijentima i javnim ustanovama/ tijelima
- operativno vođenje projektnim timom
- pružanje savjetodavnih usluga i ocjenjivanje prihvatljivosti tvrtki i njihovih projekata
- obavljanje drugih sličnih poslova po nalogu Uprave Društva

Početak rada: rujan.

Uvjeti

- najmanje 3 godine rada u pripremi projekata financiranih iz EU fondova, kao voditelj projekta ili član tima
- dokazano iskustvo u pripremi minimalno 3 projekta financirana iz programa EU
- samostalni voditelj barem 2 projekta, od ideje i pripreme dokumentacije do prijave na natječaj
- odgovornost i pouzdanost u izvršavanju zadataka
- poželjno iskustvo u pripremi istraživačko-razvojnih projekata
- timski duh, točnost i samostalnost u radu
- razvijene vještine rada na računalu – Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Ako ste komunikativna i otvorena osoba sa izraženim literarnim darom, koja ima iskustva u pripremi EU projekata i ima više od 3 uspješne projektne prijave iza sebe, razmislite o nama kao o novom profesionalnom izazovu u karijeri jer imamo mnogo toga za ponuditi.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- rad na neodređeno vrijeme (s probnim radom 6 mjeseci)

Multidisciplinarnost, kvalitetno i ugodno radno okruženje te stimulativna primanja samo su neke od pogodnosti koje Vam nudimo.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.