+1
Pošalji prijatelju

Promotor / prodavač (m/ž)

Dubrovnik, Zagreb, Rijeka, Zadar, Slavonski Brod, Varaždin, Split, Osijek

Rok prijave:

Iza branda MOBIA se krije najveći izbor maski za mobitele i ostale uređaje.

U vrlo kratkom vremenu postali smo najbrže rastući brand za prodaju i promociju opreme za mobitele i ostale uređaje.
Nudimo garanciju, vjerodostojnost i najveći izbor artikala u Hrvatskoj.

Naše poslovnice se nalaze Zagrebu (Arena centar, Avenue Mall), Rijeci (ZTC), Zadru (Supernova centar), Splitu (Mall of Split, City Center One), Solin (Salona Mall) i Osijeku (Portanova centar) te smo u stalnom rastu i širenju.

Opis posla

MOBIA zapošljava 12 djelatnika (m/ž) za radno mjesto promotor / prodavač, i 4 djelatnika za radno mjesto voditelja poslovnice.

Opis posla:
- promocija i prodaja zaštitnih maski za mobitele, tablete i ostalu opremu
- postavljanje zaštitnih stakala i folija
- prilagođavanje radu u timu

Tražimo osobe koje smatraju da mogu doprinijeti timu svojim pozitivnim duhom i vještinama.

Uvjeti

- poznavanje engleskog jezika
- komunikativnost
- iskustvo nije bitno nego želja za radom i učenjem
- pozitivan pristup prema poslu i kupcima
- ljubaznost
- kreativnost

Ukoliko se radi o sezonskom zaposlenju osiguran je:
- smještaj u mjestu rada
- plaćen dolazak u mjesto rada na početku sezone
- plaćen povratak kući na kraju sezone

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

- stručna edukacija uz rad
- pozitivno radno okruženje
- redovna i visoka primanja
- dodatna novčana stimulacija
- mogućnost napredovanja
- plaćeni troškovi prijevoza u mjestu rada
- stalno zaposlenje

Na prodajnom mjestu na usluzi su vam uvijek dostupni, ljubazni i educirani voditelji i kolege koji će vas stručno uvesti u posao.

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Sezonski, Studentski ugovor

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.