+1
Pošalji prijatelju

Prodavač / prodajni savjetnik u maloprodaji (m/ž)

Zagreb, Sesvete, Dugo Selo, Novi Marof, Ivanec

Rok prijave:

Opis posla

Traži se: više djelatnika (m/ž).

- komunikacija s kupcima
- rad u dinamičnom okruženju uspješnog tima
- pravovremeno rješavanje zadataka
- traženje novih izazova
- prodaja Vip, B.net i Tomato usluga
- prodaja Panasonic, Olympus, Cubot, Jabees i drugih proizvoda
- prodaja mobitela, IT proizvoda i gadgeta

Uvjeti

Potrebna znanja i vještine:
- komunikacijske i pregovaračke vještine
- poželjno iskustvo u maloprodaji
- motiviranost i orijentiranost prema cilju
- sklonost timskom radu

Ako ste se prepoznali molim prijavite se na natječaj!

Ponude sa životopisom i dokazom o ispunjavanju uvjeta dostaviti putem linka za prijavu u roku od 8 dana od dana oglašavanja.

Kontaktirat ćemo isključivo kandidate koji odgovaraju uvjetima radnog mjesta za koje se prijavljujete.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- rad u ugodnom okruženju
- edukaciju i usavršavanje
- stimulativni dio primanja za ostvarene ciljeve i rezultate

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.