+1
Pošalji prijatelju

Skladišni radnik (m/ž)

Sveta Nedelja

Rok prijave:

  • Kuehne + Nagel d.o.o.
  • Adresa: Gospodarska 2, 10431 Sveta Nedelja

KUEHNE & NAGEL d.o.o. traži radnike za utovar i istovar u skladištu i odjelu logistike (m/ž)

Tražimo ozbiljne, odgovorne i spretne osobe s razvijenim radnim navikama i motivacijom za izvršavanje dnevnih skladišnih aktivnosti kako bi se zadovoljile potrebe poslovanja.

Opis posla:

  • utovar i istovar robe s kamiona
  • priprema i kontrola robe za otpremu
  • koordinacija poslova s nadređenim
  • održavanje čistoće na radnom mjestu

Što nudimo:

  • rad u međunarodnom poduzeću
  • ugovor na određeno na 6 mjeseci sa mogućnošću produženja na neodređeno
  • nudimo svakodnevni prijevoz našim autobusom koji polazi s Remize više puta dnevno, ovisno o smjeni

Uvjeti:

  • dinamična i fleksibilna osoba sklona timskom radu
  • spremnost na rad u smjenama
  • poželjno iskustvo rada u skladištu

Ljubazno vas molimo, da nam svoje molbe sa životopisom pošaljete, s punim povjerenjem uz poštivanje tajnosti podataka putem linka za prijavu do 20.06.2018.

Kuehne + Nagel Group je uspješna međunarodna grupacija sa više od 76 000 zaposlenika po cijelom svijetu na 1300 lokacija, te je prisutna u više od 100 država. Snažan položaj na tržištu postigla je poslovima u pomorskom, zračnom i cestovnom prijevozu te ugovornoj logistici s jasnim fokusom na pružanju usluga u vrijednosnom lancu pomoću suvremene informatičke tehnologije.

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.