+1
Pošalji prijatelju

Agent na odjelu teleprodaje (m/ž)

Osijek

Rok prijave:

Transcom je vodeći svjetska tvrtka specijalizirana za unapređivanje iskustva potrošača i pružanje različitih usluga pozivnih centara. Naša snaga leži u 30.000 stručnjaka korisničke podrške diljem svijeta koji svakodnevno pružaju uslugu na 33 različita jezika, za više od 1,5 milijuna klijenata.

Oslanjamo se na motivirane ljude koji znaju kako pružiti izvrsno rješenje za svaku situaciju s kojom se klijenti susreću, putem svih dostupnih kanala i u svako vrijeme. Svake godine zapošljavamo tisuće novih ljudi o kojima ovise naši poslovni rezultati.

Ako ste predani, motivirani i pružate kvalitetnu uslugu, a volite se i zabaviti na poslu, uvijek ćete naići na otvorene mogućnosti napredovanja. Prema riječima naših zaposlenika, najbolja stvar u Transcomu jesu upravo odličan tim i ugodna radna atmosfera. U našem poslu zaista vrijedi da su ljudi ti koji čine razliku!

Naša vizija:
Biti prepoznati kao globalni prvaci u iskustvu korisnika (customer experience) s visokim standardom kvalitete usluge koju pružamo.

| stability | professionalism | care | flextime | atmosphere |

Opis posla

Želiš pronaći posao gdje nikad nije dosadno i niti jedan dan nije isti kao prethodni? Posao na kojem možeš uvijek naučiti nešto novo i gdje nema ograničenja u iskustvu, području poslovanja i mogućnostima? Postani dio vrhunskog svjetskog tima za unapređivanje iskustva korisnika, radnog okruženja u kojem prevladavaju: stabilnost, profesionalnost, fleksibilnost, atmosfera i briga o djelatnicima.

Posao agent/ice u službi za korisnike na odjelu teleprodaje uključuje:
- komunikaciju s korisnicima hrvatskog govornog područja
- komunikaciju putem telefona, email-a i društvenih mreža
- pružanje informacija o proizvodima i uslugama tvrtke klijenta
- pomoć korisnicima pri odlučivanju o novim proizvodima ili uslugama
- osiguravanje visoke razine kvalitete usluge i zadovoljstva korisnika

Uvjeti

- razvijene prodajne i interakcijske vještine
- visok osobni standard za kvalitetu
- pozitivan stav i želju za usavršavanjem i napredovanjem
- orijentiranost na rezultat i kvalitetu
- vještinu aktivnog slušanja
- učinkovita pismena i verbalna komunikacija
- brzo i precizno rješavanje zadataka
- samostalnost, motiviranost, organiziranost i otvorenost
- snalažljivost u različitim situacijama

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Hrvatski (materinji jezik)

Vještine:

Word, Internet

Što nudimo

- redovnu plaću uz mjesečne motivirajuće bonuse
- podršku pri balansiranju privatnog i poslovnog života
- ugodnu radnu atmosferu i prijateljski timski duh
- ugovor o radu na puno ili nepuno radno vrijeme, studentski ugovor
- mogućnost napredovanja i izgradnja karijere u međunarodnom okruženju
- plaćenu obuku za posao
- podršku pri uhodavanju u posao
- svakodnevnu podršku pri radu
- učenje novih vještina
- različiti projekti i odjeli
- popuste za djelatnike na usluge klijenta
- popuste za različite usluge (fitness centar, frizerski salon, sportska oprema i dr.)

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.