+1
Pošalji prijatelju

Direktor financija i računovodstva (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

KOPUN i Kopun d.o.o. za svog dugogodišnjeg klijenta, TEKNOXGROUP Hrvatska d.o.o., Zagreb, renomiranog zastupnika tvrtke Caterpillar, u stranom vlasništvu, traži:

Direktora financija i računovodstva (m/ž)

Uvjeti

- VŠS/VSS ekonomskog usmjerenja
- Minimalno 3 godina iskustva na poslovima voditelja financija i računovodstva
- Poznavanje računovodstvenih, financijskih i poreznih propisa
- Iskustvo u izradi završnih financijskih izvještaja, planiranju i izvještavanju
- Znanje programskog paketa MS Office sa naglaskom na Excel
- Rad sukladno standardima i procedurama grupacije
- Spremnost na kontinuirani razvoj i učenje te pozitivni životni stavovi
- Dobro znanje engleskog jezika
- Prednost rad u programu Navision

Ukoliko ste zainteresirani, molimo Vas da vašu molbu i životopis pošaljete putem linka za prijavu. Prijavom na natječaj pristajete da se Vaši podaci čuvaju u bazi slijedećih 12 mjeseci. Ukoliko s time niste suglasni, molimo da to posebno naglasite u vašoj prijavi.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 6.250,00 kuna.