+1
Pošalji prijatelju

Voditelj računovodstva i financija (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Ugo group je tvrtka specijalizirana za pružanje građevinskih usluga, završnih radova, usluga opremanja i nabave, upravljajući svim aspektima projekta u hotelskoj industriji.

Predani smo održavanju otvorenog, dinamičnog i intelektualno nagrađenog radnog okruženja temeljenog na meritokraciji, koja omogućava i potiče zaposlenike da se nastoje poboljšati u svim aspektima njihovog rada.

Opis posla

Pozivamo Vas da se pridružite našem timu na poziciji:

Opis radnog mjesta:
- organiziranje, vođenje i samostalno obavljanje svih računovodstvenih poslova u skladu sa računovodstvenom standardima
(knjiženje ulaznih i izlaznih računa, knjiženje izvoda i ostale dokumentacije, obračun plaća...)
- izrada svih financijskih izvještaja propisanih zakonskom regulativom
- izrada konsolidiranih izvještaja
- aktivno praćenje i provođenje propisa iz područja financija, računovodstva i poreza
- komunikacija s revizorom
- dnevno praćenje tekućih kunskih i inozemnih obveza, obavljanje poslova platnog prometa i operativno poslovanje s bankama
- koordinacija aktivnosti računovodstvenog odjela sa ostalim odjelima
- izrada i financijsko praćenje Poslovnog plana društva
- izrada ekonomske opravdanosti investicija i praćenje poslovnih planova investicija

Uvjeti

- obrazovanje s područja računovodstva ili financija (VŠS/VSS)
- najmanje 2 godine iskustva na rukovodećim pozicijama na sličnim poslovima
- izvrsno znanje računovodstvenog poslovanja, zakonskih propisa i porezne regulative
- odlično razvijene analitičke vještine i spremnost na kontinuirano profesionalno usavršavanje
- razvijene organizacijske vještine, odgovornost i sklonost timskom radu
- napredno korištenje Microsoft Office softvera uključujući Excel, Word i Outlook
- napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu je prednost

Molimo da svoju zamolbu za zaposlenje i životopis pošaljete do 03.08.2018. putem linka za prijavu ili na adresu Ugo group d.o.o. Zagreb, Savska cesta 165.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (prednost)

Vještine:

Word, Excel, Outlook

Što nudimo

- početnu neto mjesečnu plaću u visini od 10.000,00kn
- motivirajuću radnu sredinu
- mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja na području računovodstva i financija
- rad na određeno vrijeme uz mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.