+1
Pošalji prijatelju

Blagajnik (m/ž)

Split, Rijeka

Rok prijave:

METRO Cash & Carry Hrvatska kao dio METRO AG, jedan je od najuspješnijih veleprodajnih lanaca u svijetu, prisutan u 25 zemalja Europe i Azije s više od 749 veleprodajnih centara i više od 112.000 zaposlenih.

U Hrvatskoj je prisutan od 2001. godine s dosad otvorenih 9 veleprodajnih centara u Zagrebu, Rijeci, Zadru, Splitu, Osijeku, Varaždinu, Puli i Poreču te značajnom ulogom na tržištu.

Opis posla

Želite li svoju karijeru razvijati u dinamičnom okruženju, pozivamo Vas da nam se pridružite na radnom mjestu:

Blagajnik (m/ž).

Posao obuhvaća sljedeće:
- rad na blagajni (skeniranje kartica kupaca, provjera i skeniranje kupljene robe, provjera i vaganje namirnica sa svježih odjela, naplata računa u gotovini ili putem kreditnih i debitnih kartica)
- dnevni obračun blagajne (zbrajanje dnevnog prometa i upis na obračunsku listu)
- kontrola ulaza
- komunikacija s kupcima i pružanje informacija kupcima
- ovjeravanje jamstvenih listova i obavljanje svih drugih radnji vezano uz jamstva i reklamacije
- poznavanje asortimana
- izlaganje artikala, punjenje polica

Uvjeti

- minimalno SSS, poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- osnovna kompjuterska pismenost (MS Word, MS Excel, Outlook)
- poželjno poznavanje blagajničkog poslovanja i poznavanje rada na POS aparatima
- odgovornost prema poslu i orijentacija na kupca
- sposobnost prenošenja jasne informacije, uslužnost, taktičnost prema suradnicima i kupcima
- posvećenost timskom radu, prilagodljivost, uslužnost i ljubaznost

Za METRO nam trebaju posebne osobe!
Netko s ambicijom, kreativnošću, proaktivnošću i iskrenom željom za izvrsnošću i napredovanjem.

Možete li Vi biti METRO?

Pošaljite svoje molbe do 20.7.2018. putem linka za prijavu.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vještine:

Word, Excel, Outlook

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.