+1
Pošalji prijatelju

Agent u odjelu tehničke podrške (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • VIPnet d.o.o.

Za potrebe naše sestrinske tvrtke, agencije za privremeno zapošljavanje ELECTUS DGS d.o.o. i njenog klijenta, VIPnet d.o.o., jednog od najboljih poslodavaca u Hrvatskoj, i jednu od vodećih kompanija u području telekomunikacijske tehnologije, tražimo motivirane i odgovorne osobe za rad na poziciji:

Lokacija rada: Zagreb

Zaduženja osobe na ovoj poziciji:

  • Podrška korisnicima fiksnih (ADSL) usluga.
  • Odgovaranje na korisničke upite u usmenom i pismenom obliku i rješavanje korisničkih poteškoća tehničke prirode.
  • Obrada reklamacija korisnika.
  • Vođenje popratne administracije poziva.

Ako ste komunikativna, ljubazna i strpljiva osoba, spremni na smjenski rad u tehničkoj podršci službe za korisnike, imate želju za daljnjim unapređenjem svojih komunikacijskih i prezentacijskih vještina i znanja, a spremni ste za nove izazove ‒ prijavite se!

Uvjeti za rad na ovoj poziciji:

  • SSS, prednost tehničke struke.
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.
  • Sklonost prema novim tehnologijama (mobilna, fiksna, Internet, TV).
  • Korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Aktivno korištenje MS Office-a.
  • Fokusiranost na rješenje.
  • Odgovoran i proaktivan pristup.
  • Razvijene komunikacijske i analitičke vještine.
  • Motivirana i fleksibilna osoba.
  • Sklonost timskom radu.

Osobama na ovoj poziciji nudimo:

  • Specijalističku početnu obuku u trajanju 3 tjedna; osigurano mentorstvo i kontinuirane edukacije.
  • Rad u stimulativnom i dinamičnom radnom okruženju.
  • Redovita fiksna primanja i plaćen prijevoz.
  • Ugovor o radu na određeno vrijeme uz mogućnost produžetka.
  • Ugovor na određeno vrijeme (preko agencije za privremeno zapošljavanje ELECTUS DGS d.o.o.) uz mogućnost produljenja.

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji molimo Vas da pošaljete životopis do 18. srpnja 2018. putem linka za prijavu.

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Preporučene Edukacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.