+1

Dipl. ing. strojarstva / ETF / Dipl. ing. drvne tehnologije (m/ž)

Sveti Križ Začretje

Rok prijave:

Prostoria je mlada uspješna tvrtka iz Hrvatske koja se bavi proizvodnjom namještaja visoke kvalitete i svevremenog dizajna. Od osnutka 2011. godine do danas neprestano rastemo, i naša je kvaliteta prepoznata na tržištima preko 60 zemalja svijeta. Kolekcija se svake godine proširuje i kontinuirano ulažemo u nove tehnologije i najmodernije strojeve, kako bismo pratili taj razvoj. U stalnoj smo potrazi za novim, kvalificiranim kadrovima kao i za entuzijastima spremnim na učenje i usavršavanje, kako bismo se zajedno nastavili razvijati.

Opis posla

Traži se:

Dipl. ing. strojarstva / ETF / Dipl. ing. drvne tehnologije (m/ž) - 6 djelatnika/ica.

Opis posla:
- konstruiranje namještaja te priprema konstrukcijskih nacrta za stolariju i ostale odjele
- praćenje rada na CNC strojevima, puštanje novih CNC strojeva u rad te prilagođavanje strojeva izradi proizvoda
- rješavanje tehničkih problema pri konstrukciji namještaja
- crtanje novih proizvoda
- stručni izračuni konstrukcija
- izrada i čuvanje arhive proizvoda
- sudjelovanje u izradi prototipova te sudjelovanje u razvoju proizvoda
- koordinacija između razvojnog tima i dizajnera
- finalizacija prototipa do gotovog proizvoda uz prateće aktivnosti – izrada nacrta za katalog, finalnih mjera i ostalih alata za uvođenje u prodaju
- izrada nacrta, ponuda i kalkulacija za tendere
- evidentiranje i rješavanje eventualnih nedostataka na proizvodima
- unapređivanje proizvodnog procesa koordinacijom svih navedenih aktivnosti

Uvjeti

- stručna sprema: VSS - obrazovanje tehničke struke (FSB, FER, građevina, drvna tehnologija, arhitektura)
- poželjno iskustvo rada na sličnim pozicijama
- poželjno iskustvo na programiranju CNC glodalica (3 i 5 osi) s CAD CAM sustavom SolidWorks/SolidCAM (poželjno)
- poželjno aktivno znanje engleskog ili njemačkog jezika u govoru i pismu
- aktivno znanje CAD, CAM programa (Solidworks, SolidCAM, AutoCAD Inventor, Catia ili neki drugi program kao Esprit ili MasterCAM)
- aktivno korištenje MS Office paketa
- vozačka dozvola: B kategorija
- smisao za rješavanje tehničkih problema
- odlično snalaženje u prostoru
- odlično poznavanje tehničkog crtanja i matematike
- istaknute organizacijske vještine
- samoinicijativnost i proaktivnost
- razvijenu snažnu radnu etiku i pozitivan stav prema poslu i timu s kojim će surađivati
- sposobnost rada pod pritiskom i rokovima

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (prednost), Njemački (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, AutoCAD

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.