+1
Pošalji prijatelju

CNC Operater (m/ž)

Sveti Križ Začretje

Rok prijave:

Prostoria je mlada uspješna tvrtka iz Hrvatske koja se bavi proizvodnjom namještaja visoke kvalitete i svevremenog dizajna. Od osnutka 2011. godine do danas neprestano rastemo, i naša je kvaliteta prepoznata na tržištima preko 60 zemalja svijeta. Kolekcija se svake godine proširuje i kontinuirano ulažemo u nove tehnologije i najmodernije strojeve, kako bismo pratili taj razvoj. U stalnoj smo potrazi za novim, kvalificiranim kadrovima kao i za entuzijastima spremnim na učenje i usavršavanje, kako bismo se zajedno nastavili razvijati.

Opis posla

Traži se:

CNC Operater (m/ž) - 4 djelatnika/ica.

Posao se odnosi na rad u proizvodnji garnitura, stolica, stolova te ostalog pratećeg proizvodnog programa. Posao obuhvaća rad u stolariji i bravariji na sofisticiranim CNC strojevima.

Uvjeti

- srednja stručna sprema
- poželjno iskustvo samostanlog rada na CNC strojevima za obradu drva ili metala
- poželjno znanje engleskog ili njemačkog jezika u govoru i pismu
- poznavanje Worda, Excela, Interneta, potrebno znanje CAD programa
- smisao za rješavanje tehničkih problema
- samoinicijativnost i proaktivnost
- razvijenu snažnu radnu etiku i pozitivan stav prema poslu i timu s kojim će surađivati
- vozačka dozvola: B

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (prednost), Njemački (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, AutoCAD

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.