+1
Pošalji prijatelju

Software Developer (m/ž)

Split

Rok prijave:

SWING Consulting je tvrtka čija je osnovna djelatnost razvoj poslovnih programskih proizvoda (ERP), osposobljavanje i pružanje podrške korisniku, te pružanje konzalting usluga. Tvrtka smo s 20+ godina iskustva u razvoju i implementaciji programskih proizvoda u poslovne sustave organizacija različitih djelatnosti.

Na SWING Poslovnim Rješenjima svoje poslovanje temelji preko 1000 poslovnih organizacija na području Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Republike Srbije i Slovenije. Neke od naših referenci možete vidjeti na našoj web stranici.

Opis posla

Kako bismo realizirali naše projekte, tražimo djelatnike koji će raditi na analizi zahtjeva, izradi prototipa, dizajnu i razvoju rješenja, testiranju, izradi tehničke/developerske dokumentacije, unapređenju internih alata i code reviewu.

Opis posla:
- razvoj user-friendly aplikacija u Delphi programskom jeziku, s naglaskom na kvalitetu
- pisanje kvalitetnog, razumljivog koda lakog za održavanje
- sudjelovanje u razradi arhitekture i odabiru tehnologije za nove projekte
- rad u timu, suradnja s drugim developerima, testerima, QA

Uvjeti

- dobro poznavanje Delphi IDE
- poznavanje objektnog programiranja
- poznavanje frontend tehnologija
- iskustvo u radu sa relacijskim bazama podataka (poželjno poznavanje MS SQL baze podataka)

Prednosti
- iskustvo u drugim tehnologijama: PHP, JavaScript, Python, WFC, .NET, HTML, CSS, C# i Net,
UI Framework (AngularJS, JQuery, Bootstrap ili slično)
- poznavanje ERP sustava

Profil kandidata:
- pozitivan stav
- entuzijazam i visoka samomotivacija
- organizacijske vještine i sposobnost za multi-tasking
- sposobnost za timski rad, ali i izražena samostalnost u radu
- odgovornost u radu
- želja za razmjenom znanja i mentorstvo manje iskusnih kolega

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema, Magisterij

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (izvrsno)

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.