+1
Pošalji prijatelju

Senior voditelj asortimana (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tražimo novog člana našeg tima za izrazito zanimljivo i izazovno radno mjesto! Ako Vaša ambicija uključuje raditi u uspješnoj kompaniji te utjecati na razvoj drogerijskog tržišta – nestrpljivo očekujemo Vašu prijavu! BIPA je lanac drogerija unutar REWE grupe koja sa svojih 330.000 zaposlenika spada u sam vrh europskih trgovačkih kompanija. Budući da BIPA svoje uspješno poslovanje intenzivno širi na  hrvatsko tržište u potrazi smo za novim članom tima.

Trenutno imamo otvorenu poziciju:

Zagreb

Opis posla:

  • odgovornost za vođenje, educiranje i motiviranje tima
  • odgovornost za upravljanje asortimanom (narudžbe, količine, rokovi, dostava, skladištenje)
  • odgovornost za realizaciju postavljenih parametara
  • akvizicija i razvoj mreže dobavljača
  • pregovori i ugovaranje poslovnih aktivnosti i uvjeta suradnje s dobavljačima
  • analiza i praćenje potreba tržišta i prodaje robe, konkurencije i kretanja cijena te poduzimanje potrebnih aktivnosti
  • kreiranje i analiza asortimana
  • prepoznavanje trendova i noviteta u području određenog dijela asortimana
  • razvoj cjenovne strategije i pozicioniranja brendova unutar asortimanskih grupa
  • planiranje akcijskih artikala

Uvjeti:

  • VŠS/VSS obrazovanje
  • višegodišnje iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima
  • izvrsne rukovoditeljske vještine
  • poznavanje maloprodajnog tržišta u Hrvatskoj i regiji
  • izvrsne analitičke i organizacijske vještine
  • izražene komunikacijske i pregovaračke vještine
  • usmjerenost na ostvarenje rezultata
  • samostalnost i proaktivnost u radu
  • izražene interpersonalne vještine i timski rad
  • aktivno poznavanje engleskog jezika
  • vozačka dozvola B kategorije

Ukoliko smatrate da ispunjavate zahtjeve radnog mjesta, očekujemo Vašu prijavu!
Prijava uključuje zamolbu i životopis na hrvatskom i engleskom ili njemačkom jeziku.

Prijaviti se možete do 24.07.2018. putem linka za prijavu.

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.