+1
Pošalji prijatelju

Brand Manager (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Obala Grupa d.o.o., među vodećim regionalnim tvrtkama koje se bave proizvodnjom i prodajom renomiranih brandova: Orangina, Limona, Spezi, Rockstar, Zonin i dr .

Opis posla

Pozivamo vas da se pridružite našem timu kao:

Brand Manager (m/ž).

Glavna područja odgovornosti:
- planiranje, budžetiranje, organiziranje i koodiniranje aktivnosti brendova na tržištima adria regije
- analiza marketinških i prodajnih podataka, priprema prezentacija, definiranje i pozicioniranje brendova
- praćenje i analiziranje troškova, profitabilnost i razvoj tržišnih udjela brendova
- razvoj, sudjelovanje i kontrola marketinških aktivnosti/promocija brendova
- implementacija novih brandova
- i ostalo

Uvjeti

Od zainteresiranih kandidata očekujemo:
- visoka stručna sprema ekomomskog smjera
- minimum 4-5 godina iskustva na marketinškim pozicijama, prednost iskustvo u FMCG branši
- izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- izvrsno korištenje MS Office paketa (PP, Exel)
- vozačka dozvola B kategorije
- razvijene komunikacijske, analitičke, i pregovaračke sposobnosti
- sklonost radu u timu, fleksibilnost i ustrajnost

Ukoliko se vidite u timu Obala Grupe d.o.o. i zadovoljavate navedene uvjete, pošaljite nam životopis putem linka za prijavu.

NAPOMENA:

Prijave kandidata koji ne udovoljavaju minimalnim uvjetima neće biti uzete u obzir.
Ukoliko niste kontaktirani unutar perioda od 2-3 tjedna, na žalost niste ušli u uži izbor kandidata te vam se ovim putem zahvaljujemo na pokazanom interesu za radom u Obala Grupi.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

4-5

Jezici:

Engleski (izvrsno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Excel, Power Point

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.