+1
Pošalji prijatelju

Blagajnik (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • KENTBANK d.d.

KentBank je moderna, univerzalna banka fokusirana na potrebe klijenata kojima na raspolaganju stoji 15 poslovnica diljem Hrvatske. Fokusirani smo na bitno, jednostavno i efikasno.

Opis posla

KentBank moderna, univerzalna banka fokusirana na potrebe klijenata kojima na raspolaganju stoji 15 poslovnica diljem Hrvatske, traži:

Blagajnika (m/ž) - Zagrebu.

Vaš posao:
- aktivna prodaja bankarskih i nebankarskih proizvoda i usluga
- obavljanje gotovinskih i bezgotovinskih transakcija na šalteru banke
- akvizicija novih klijenata
- unos bezgotovinskih i gotovinskih naloga po računima pravnih i fizičkih osoba u programskim aplikacijama u skladu s uputama, procedurama i standardima Banke
- preuzimanje, prebrojavanje i kontrola ispravnosti novčanica prilikom gotovinskih transakcija u skladu s uputama, procedurama i standardima Banke
- verifikacija platnih naloga
- sve ostalo potrebno za redovno poslovanje u skladu s uputama, procedurama i standardima Banke

Uvjeti

- završena 4-godišnja srednja škola
- znanje engleskog jezika
- poznavanje MS Office paketa
- razvijene komunikacijske vještine
- iskustvo na poslovima blagajnika u banci
- iskustvo u prodaji bankarskih proizvoda i usluga
- položen ispit HANFA za zastupanje u osiguranju (prednost)

Ukoliko ste zainteresirani za oglašeno radno mjesto, pošaljite životopis najkasnije do 19.07.2018., putem linka za prijavu. Samo kandidati koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani. Slanjem prijave pristajete na obradu Vaših osobnih podataka u svrhu provođenja ovog selekcijskog postupka KentBank. Više informacija o podacima koje prikupljamo i obrađujemo tijekom selekcijskog postupka, razdoblju njihova čuvanja te Vašim pravima možete pronaći u Izjavi o privatnosti za podnositelje zahtjeva za posao koja je objavljena na našim web stranicama (www.kentbank.hr).

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel

Što nudimo

- rad na određeno ili neodređeno vrijeme
- rad u profesionalnom i motiviranom timu
- stimulativno i dinamično radno okruženje

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Bankarstvo

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Bankarstvo iznosi 6.124,22 kuna.