+1

Suradnik za obradu računalno sigurnosnih incidenata u Nacionalnom CERTu (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • HRVATSKA AKADEMSKA I ISTRAŽIVAČKA MREŽA CARNET
  • Adresa: Josipa Marohnića 5, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.carnet.hr

Opis posla

- obrada računalno-sigurnosnih incidenata
- praćenje i analiza trendova na području računalne sigurnosti

Uvjeti

Od kandidata očekujemo:
- poznavanje osnova računalne sigurnosti
- poznavanje osnova rada IP mreža i mrežnih protokola
- poznavanje osnova Windows i Linux operacijskog sustava
- prednost je poznavanje osnova skriptnih programskih jezika
- rad u prostoru CARNETa, puna satnica

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

- pristup najnovijim tehnologijama i opremi (mrežnim, računalnim i internet tehnologijama)
- stalno stručno i profesionalno usavršavanje i razvoj
- rad u dinamičnoj i fleksibilnoj okolini sa zanimljivim i izazovnim zadacima
- rad u podržavajućoj okolini
- rad u laboratorijskoj okolini s modernim tehnologijama
- rad u dinamičnoj i fleksibilnoj okolini
- rad na studentski ugovor ili ugovor o djelu

Vrsta zaposlenja:

Honorarno, Studentski ugovor

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.